Гуртки професійного спрямування

Вироби з металу
На заняттях гуртка, учні отримують знання про види металу та їх обробку, набувають практичних знань різання, обробки та зварювання виробів з металу.Радіотехнічний гурток
На заняттях радіотехнічного гуртка, учні отримують знання з електроніки і радіотехніки, набувають певних практичних знань розрахунку та монтажу електричних кіл, складання електричних і радіоелектронних схем, обробки конструкційних матеріалів.
Гурток молодої господині
На заняттях гуртка дівчата засвоюють знання про правила харчування для повноцінного розвитку організму людини, навичок господарювання на кухні та приготування страв та випічки.Гурток ділового мовлення
На заняттях гуртка учні підвищують культуру мовлення , формують навички спілкування в усіх сферах громадського життя, ознайомлюються з основними психологічними засадами стосунків між людьми.


Ерудит
На заняттях гуртка учні підвищують свій інтелектуальний рівень, здійснюють постійний самоаналіз та самовдосконалення, розвивають логічне мислення, покращення комунікативних навичок.


Основи комп’ютерної грамотності
На заняттях гуртка учні здобувають і вдосконалюють практичні навички роботи з різним програмним забезпеченням та основами комп’ютерного дизайну, вчаться передавати власні задуми засобами комп’ютерних технологій, розвивають творчі здібності, нестандартне мислення, естетичні смаки.

Гурток крою та шиття
На заняттях дівчата вивчають види тканин, їх призначення і можливості використання для виготовлення виробів. Вчаться виконувати різні ручні та машинні шви. Вивчають основи знімання мірок, будування викройки, моделювання виробу.