https://photos.google.com/album/AF1QipOpcKroFKdz4hJVCSWSterrJ27S_137OfNvlz2a
Вітаємо призерку!
27 квітня 2017 року на базі Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну м. Львова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів 13 професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії «Перукар», з метою вдосконалення професійної майстерності, виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проводився у 2 тури:
- теоретичний, що передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з спецпредметів;
- практичний тур: виконання завдання – «Вечірня фантазійна зачіска на довгому волоссі».
 
В цьому конкурсі приймала участь учениця ІІІ курсу Бориславського професійного ліцею Магур Роксолана Володимирівна, яка виборола 3 місце.
ВІТАЄМО Роксолану та майстра виробничого навчання Чорнобривець Олену Йосипівну з перемогою!
БАЖАЄМО творчих успіхів!
 Вітаємо з Великоднем!
https://goo.gl/photos/ggdY8Ctp6GcmYWdZ9
День відкритих дверей

30 березня 2017 року в Бориславському професійному ліцеї пройшов День відкритих дверей. Розпочалося свято виставкою творчої та художньої майстерності учнів, яка проявляється та розвивається в гуртковій роботі. Презентацію професій проводили учні за професією "Адміністратор". Свою професійну майстерність учні ліцею продемонстрували під час фахових майстер-класів. Гості та роботодавці були неймовірно вражені барвистою виставкою та уміннями ліцеїстів. Завершився День відкритих дверей співбесідами роботодавців міста Борислава, Трускавця та Східниці з випускниками ліцею.
Дякуємо гостям за щирі та приємні відгуки про захід, які вони залишили в книзі відгуків. 
https://goo.gl/photos/auL5UWPzmwT2s7PK7
"Ім’я Шевченка стукає в серця"

    9 березня в ліцеї відбулася виховна година "Ім’я Шевченка стукає в серця" присвячена 203-й річниці від дня народження великого українського поета Тараса Шевченка.
    Учні гідно вшанували пам’ять митця, співця, славетного Кобзаря, за допомогою чудової поезії.
    На заході панувала душевна атмосфера, яка відкрила оті незабутні береги багатогранного обдарування нашого генія. Тим самим виховуючи почуття пошани до сина українського народу, почуття гордості, відданості своєму народові та своїй країні. І хочеться вірити, що на шляху кожного з нас буде:
Тарасова пристрасть;
Тарасова мудрість;
Тарасове невмируще слово.
Зональні змагання серед учнів ПТНЗ Львівщини з міні-футболу пам’яті Мирослава Попадюка

3 01 по 03 березня 2017 року в м. Червонограді та м. Дрогобичі відбулись зональні змагання серед учнів ПТНЗ Львівщини з міні-футболу пам’яті Мирослава Попадюка.
У змаганнях взяли участь 14 команд ПТНЗ Львівщини, які були розділені на дві підгрупи. Другий день відбувся в м. Дрогобичі серед учасників ІІ підгрупи (Меденицький ПЛ, ВПУ №8 м. Стрия, Стрийське ВПХУ, Самбірський ПЛСП, Дрогобицький ППЛ і Бориславський ПЛ). Тут з першої гри визначився явний лідер у групі – це команда Бориславського ПЛ. Здолавши всіх суперників у другій підгрупі команда нашого ліцею і вийшла до фіналу турніру. По завершені турніру всі учасники були нагородженні грамотами департаменту освіти і науки ЛОДА.
У підсумку проведених зональних змагань турніру уже визначились 6 фіналістів – це команди Олеського ПЛ, Новояворівського ВПУ, Червоноградського ГБ ПЛ, ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька, ВПУ № 34 м. Стрия, Бориславського ПЛ. Наступні два фіналісти визначаться у двох підгрупах команд ПТНЗ м. Львова, які пройдуть з 15 по 17 березня.
Вітаємо команду з міні-футболу Бориславського професійного ліцею  з перемогою!!!
БАЖАЄМО команді успіхів під час фіналу 24 березня 2017 року!
Суд над Інтернетом
На завершення Тижня інформаційних технологій учні групи О-53 під керівництвом класного керівника Андрухіва Романа Мирославовича та майстра виробничого навчання Паращак Іванни Богданівни організували та провели виховний захід "Суд над Інтернетом". Учні за допомогою своїх презентацій в ігровій формі розповіли глядачам про всі негативні та позитивні сторони Всесвітньої мережі Інтернет.
Майстер-класи та відкритий урок

Протягом Тижня інформаційних технологій викладачі спецпредметів провели майстер-класи для учнів та викладачів. На майстер-класі для випускників ліцею Андрухів Роман Мирославович ознайомив учнів ІІІ та ІV курсів з процедурою реєстрації учасників ЗНО та різноманітними онлайн-тестами ЗНО, на яких учні зможуть попрактикуватися та підготуватися до ЗНО. Паращак Іванна Богданівна на майстер-класі ознайомила педагогічних працівників з процедурою реєстрації на сайті Учительського журналу та публікацією в цьому електронному журналі методичних розробок.
Також в рамках Тижня інформаційних технологій в групі О-53 (професії "Адміністратор; оператор комп’ютерного набору" викладач Паращак Іванна Богданівна провела відкритий урок на тему: "Особисті офіційні документи" з предмету "Документаційне забезпечення управління". На цьому уроці учні засвоїли призначення та структуру доручення, довіреності, розписки, заяви та заповіту.
Профорієнтація за професіями "Швачка", "Кравець"
В рамках Тижня інформаційних технологій майстри виробничого навчання з професій "Адміністратор; оператор комп’ютерного набору" підготували та провели з викладачем спецпредметів за професією "Швачка; кравець" презентацію для учнів 9-их класів шкіл міста Борислава. На презентації учням розповіли всі перспективи навчання професій "Швачка" і "Кравець". Представники центру зайнятості міста Борислава розповіли учням про підприємства міста, які бажають працевлаштувати випускників ліцею за професіями "Швачка", "Кравець".
 Вікторина "Найкращий користувач ПК"
14 лютого в ліцеї розпочався Тиждень інформаційних технологій. Відкриття Тижня розпочалося конкурсом стіннівок на тему "Моя професія в логотипі Google"
Наступного дня, 15 лютого, пройшла вікторина "Найкращий користувач ПК" між командами учнів І курсу. Учні активно розгадували кросворди, ребуси, відповідали на запитання "Вірю - не вірю". Першокурсники показали відмінні знання інформатики та комп’ютерних технологій. Переможцями цієї вікторини стали команди: 
         • групи К-16.3 - І місце,
      • групи П-16.4 - ІІ місце,
      • групи К-16.2 - ІІІ місце
Військова служба за контрактом - свідомий вибір кращих
   13 лютого о 13.00 представник військової частини А1108, старшина Ваверчак Роман, завітав у Бориславський професійний ліцей та провів з випускниками розмову про перспективи служби за контрактом у 15-му реактивному артилерійському полку. Він коротко розповів про славну бойову історію гвардійського полку, який був сформований 6 серпня 1942 року. Сьогодні особовий склад 15-го гвардійського реактивного артилерійського полку задіяний в Антитерористичній операції на Сході України. 
    Цього ж дня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій разом з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, відвідали військову частину А1108 – 15-й реактивний артилерійський полк. 15-й реактивний артилерійський полк є однією з найпотужнішим та передових бойових одиниць, розташованих на теренах Західної України.
    Випускників ліцею, в цікавій формі, було поінформовано, що пропонує та гарантує держава військовослужбовцю за контрактом. А також повідомлено які вакансії наявні у полку. Також було в деталях пояснено вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом. Зустріч завершилась відповідями на запитання, зацікавлених захищати Вітчизну, учнів випускних груп.
 "Казкова скарбниця" та "Зимова фантазія"
Протягом листопада-січня Львівським державним палацом естетичного виховання учнівської молоді проводились заочний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Казкова скарбничка" та третій обласний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Зимова фантазія" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Львова та Львівської області.  Учні нашого ліцею теж приймали участь у цих конкурсах і зайняли відмінні призові місця.
Фестиваль-конкурс "Казкова скарбничка":
Номінація "Оригінальний жанр-циркове мистецтво" - І місце - учениця групи П-56 Брус Олександра, керівник гуртка Панченко І.А.
Номінація "Авторська проза-казка" - ІІ місце - учень групи З-41 Добушовський Дмитро, керівник гуртка Кузимко Н.В.
Номінація "Ілюстрація до казки" - І місце - учениця групи П-56 Коцко Ярина, керівник гуртка Кузимко Н.В.
Номінація "Декоративне панно-витинанка" - І місце - учениця групи О-43 Іванович Оксана, керівник гуртка Стефаняк Л.О.
Фестиваль конкурс "Зимова фантазія":
Номінація "Виконавське мистецтво-колядка" - ІІ місце - вокальний ансамбль "Чародійка", керівник гуртка Гавак О.М.
Номінація "Витинанка" - І місце -гурток декоративно-прикладного мистецтва, керівник гуртка Стефаняк Л.О.
Номінація "Еко-іграшки на ялинку" - І місце -гурток декоративно-прикладного мистецтва, керівник гуртка Стефаняк Л.О.
Номінація "Літературна творчість, декламація" - ІІ місце - учень групи П-16.1 Копитчак Давид, керівник гуртка Кузимко Н.В.
Вітаємо всіх і бажаємо творчих успіхів!
https://drive.google.com/file/d/0B98845f7aHjYdHdKU2hHVE5KQlE/view?usp=sharing
"Ці небезпечні петарди..."

 8 лютого 2017 року в актовій залі Бориславського професійного ліцею був проведений виховний захід на тему: «Ці небезпечні петарди…».
В процесі розмови учням ліцею в доступній та цікавій формі розповіли про вибухонебезпечні предмети, а головне про небезпеку, що несуть піротехнічні вироби, при неправильному їх використанні.
Розповідь була ілюстрована мультимедійною презентацією та відеоматеріалами. Коротко було розказано історію виникнення та використання петард, продемонстровано різні види та класи петард, показано небезпеку, що несе невміле, неправильне використання піротехнічних виробів та дитячі пустощі….

Учням черговий раз нагадали, що:
 • не можна використовувати піротехнічні вироби ближче ніж за 100 метрів до житлових будинків, лікарень, дитячих садочків, шкіл;
 • поблизу не повинно бути легкозаймистих речовин; 
 • не можна використовувати піротехніку під деревами, під лініями електропередач, під арками, у приміщеннях; також не можна використовувати піротехнічні вироби, які ненадійно закріплені, направляти їх на людей, запалювати в руках, запускати їх із балконів, з дахів житлових будинків;
 • не можна затримувати підпалений піротехнічний засіб у руках. Зволікання може дорого обійтися!
 • НІЯКІ ПІРОТЕХНІЧНІ ВИРОБИ НЕ МОЖНА РОЗБИРАТИ!
Дотримання цих простих правил і слідування вказівкам в інструкції на виріб вбереже Вас від біди!
 
Тиждень електромонтера
    Останній передноворічний тиждень в ліцеї був тижнем електромонтера. Учні, що навчаються за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", а також педагоги-енергетики відзначили своє професійне свято. 22 грудня - День енергетика - професійне свято людей, праця яких приносить в наш дім затишок, світло, тепло і комфорт. 
    В рамках Тижня електромонтера в ліцеї було проведено виставку учнівських плакатів на тему "Споживай енергію розумно". До виготовлення плакатів долучились учні груп: ЗЕ-16.1, Е-52, Е-42, К-16.5, П-60 і К-34. Переможцями стали: Макарчук Віктор (Е-52), Леськів Наталія і Дубик Марія (П-60).
    22 грудня викладачем спецтехнології Кісінською Галиною Іванівною було проведено загальноліцейний виховний захід на тему: "Енергозбереження в побуті". У підготовці заходу взяли активну участь учні групи Е-42: Кулиняк Олег, Головецький Михайло, Костів Роман і Куляс Василь.
    Під керівництвом викладача інформаційних технологій Андрухіва Романа Мирославовича учні Кулиняк О. і Куляс В. підготували презентації на тему "Енергозбереження в побуті", з якими виступили перед колективом ліцею.
    Викладач Кісінська Г.І. привітала присутніх зі святом та побажала учням і педколективу творчих успіхів у навчанні і праці.
 Участь у конкурсі
Завершення інтегрованого тижня української та англійської мов

25 листопада тиждень завершився частуванням учнів та працівників ліцею традиційними 
стравами американської та української кухні.
Захід пам’яті Ірини Сеник
 
24 листопада 2016 року в ліцеї відбувся літературно-мистецький захід присвячений пам’яті видатної мисткині, громадської діячки, поетеси, нашої землячки - Ірини Сеник.
Це прекрасне свято для нас влаштували членкині Союзу українок. На заході панувала душевна атмосфера, яка передала силу і глибину поетичного світу Ірини Сеник, з тим самим виховуючи почуття національної гідності, патріотизму, любов до українського, до Вітчизни, почуття прекрасного.
https://goo.gl/photos/weKQU7X69m7DmVDcA
"Поезія - це завжди неповторність..."

В рамках інтегрованого тижня української та англійської мов 24 листопада відбувся конкурс читців "Поезія - це завжди неповторність..." Учні представляли увазі журі авторські вірші та вірші українських, англійськомовних поетів, які декламували мовою оригіналу. Декламуючи поезії українською мовою, першість здобули Іванишин Тетяна (група О-53) та Візнер Вероніка (група К-45); англійською мовою - Жеребецька Марія (група К-54).

Територіально-кущові змагання "Брейн-ринг"

23 листопада в Бориславському професійному ліцеї пройшли територіально-кущові змагання "Брейн-ринг". Участь приймали команди:
"ЮНІКС" - Бориславський професійний ліцей,
"ПАЛІТРА" - Стрийське вище художнє професійне училище,
"БЕЛЛАТРІКС" - ВПУ №19 м. Дрогогобич,
"ЕРУДИТ" - Меденицький професійний ліцей,
"ВІКТОРІЯ" - ВПУ №8 м. Стрий.
У нелегкій боротьбі І місце виборола команда "БЕЛЛАТРІКС", ІІ місце - "ПАЛІТРА", ІІІ місце
 - "ЮНІКС".
Літературно-музичний захід "Слово митця живе і вічно буде жити"

В рамках інтегрованого тижня української та англійської мов 22 листопада відбувся захід "Слово митця живе і вічно буде жити" присвячений 160-й річниці від дня народження велетня думки й праці, Великого Каменяра, нашого земляка - Івана Яковича Франка. Учні І-ІІІ курсів, які брали участь у літературно-музичній композиції, гідно вшанували пам’ять митця.
На святі панувала душевна атмосфера, яка відкрила оті незабутні береги багатогранного обдарування нашого генія. Тим самим виховуючи почуття національної гідності, любов до українського, до Вітчизни, почуття прекрасного, бо власним терпінням Франко вчив не сходити з дороги, бути мужніми і вірити лише в майбутнє.
 
"І чужому научайтесь й свого не цурайтесь..."
З 21 по 25 листопада у ліцеї проходив інтегрований тиждень української та англійської мов під гаслом "І чужому научайтесь  й свого не цурайтесь..."
Тиждень було розпочато конкурсом стінгазет "Всьому потрібно вчитися. Мистецтво - не виняток..." Кожна група проявила свою майстерність. Кращими стали учні груп К-16.2 (І місце), П-16.4 (І місце), О-53 (ІІ місце), К-45 (ІІІ місце).
23 листопада кожної перерви транслювались презентації на тему "English Speaking Countries and Ukraine". А також проходив І етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка, переможцями якого стали: учениця групи К-16.3 Кушнір Софія та учениця групи О-53 Іванишин Тетяна.
"Брейн-ринг"

27 жовтня керівник гуртка "Ерудит" Рачинська Ірина Володимирівна провела серед груп І курсу гру "Брейн-ринг".
Участь приймали всі чотири групи першого курсу. Найсильнішими виявилися: група ЗЕ-16.1 - І місце і група П-16.4 - ІІ місце.
Та найзапеклішою була боротьба на звання "Найактивніший учасник гри", тому це звання розділи між собою учні Дудяк Марія - гр.П-16.4 і Костів Володимир - гр. ЗЕ-16.1.
День захисника України
   
  
  
  
  
 

День знань 2016

День знань - 1 вересня 2016 року

        Як задзвенить дзвінок веселий, запальний,

        У в кожного душа із ним зрадіє,

        І знову починаються для нас

        Уроки віри, доброти й надії.

 

Дзвени, мій дзвонику, і весело співай!

Щасливо, срібно, радісно, дитинно!

І про уроки всім нам сповіщай,

У добрий час, моя родино!

Новини 2015-2016