Тиждень професії "Кухар" 
З 18 березня по 26 березня 2014 року в ліцеї проходив Тиждень професії "Кухар". Учні приймали участь в конкурсі стіннівок на тему "Моя професія", та в конкурсі "Кращий за професією". 
"Проміння творчості золоті"

  12.05.2014 року в Дрогобицькому ВПУ№19 проходив кущовий огляд-конкурс номерів художньої самодіяльності серед навчальних закладів професійно-технічної освіти "Творчості проміння золоті". Серед конкурсів можна виділити конкурс виконавців естрадної пісні "Оксамитові барви", конкурс виконавців авторської пісні, конкурс читців "Золоте крило", танцювальний конкурс "Танцювальне подвір’я", конкурс "Арт-і-Шок". В конкурсній програмі приймали участь учні ліцею Васькіна Анастасія, Басова Мар’яна, Когут Ірина, Дем’ян Тетяна, Федрак Остап, ансамбль "Чародійка" в складі Юзвяк Мар’яни, Потіцької Олени, Мацей Марини, Драган Ольги, Василевич Марії  та учасники гуртка хореографії.
Захист дипломних робіт учнями за професією "Оператор комп’ютерного набору"

30 квітня в Бориславському професійному ліцеї відбувся захист дипломних робіт учнів за професією "Оператор комп’ютерного набору". Випускники показали високі знання, захищаючи свої роботи. Високий рівень знань - 16 чол., достатній - 4 чол. Учні виготовили  красиво оформлені та змістовні додатки (буклети, календарі, брошури, листівки). Вітаємо їх з успішним закінченням навчання в ліцеї, бажаємо успіхів на початку трудового шляху та продовження навчання у вищих навчальних закладах.
 Всеукраїнський конкурс читців поезії в місті Київ
4-6 квітня в м. Київ проходив Всеукраїнський конкурс читців поезії. Наш ліцей представляв переможець обласного конкурсу читців Федрак Остап Юрійович - учень групи К-35 (І курс "Кухар, кондитер"). Остап читав два твори "Єретик" Тараса Шевченка та "Крила" Ліни Костенко. Остапа відзначили дипломом ІІ ступеня. Відео виступу
 Обласний семінар викладачів економіки

27 березня 2014 року на базі Бориславського професійного ліцею відбувся семінар викладачів економіки професійно-технічних навчальних закладів Львівської області на тему: «Формування компетентнісного випускника професійно-технічного навчального закладу засобами економічної освіти учнів».
Учасники семінару ділились досвідом формування в учнів на уроках та в позаурочний час економічної компетентності, підкреслюючи велику роль у цьому особистості викладача, який має бути талановитою, яскравою, цікавою, творчою людиною.
 Тиждень професії "Оператор комп’ютерного набору" та інформатики
З 18 березня по 26 березня 2014 року в ліцеї проходив Тиждень професії "Оператор комп’ютерного набору" та інформатики. Учні приймали участь в конкурсах стіннівок на тему "Моя професія", "Кращий за професією" та конкурс презентацій на вільну тематику. Переможці конкурсів були відзначені грамотами та подарунками.
 Літературний вечір до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка
13 березня 2014 року в ліцеї відбувся літературний вечір відзначення 200 річниця з дня народження великого кобзаря Тараса Грировича Шевченка. У заході  брали участь учні ліцею, підготовлені викладачами Кузимко Наталією Василівною та Павлюк Анною Василівною. З уст виконавців звучали вічні словаТараса.Юні таланти показали себе справжніми акторами. Вечір завершився гучними оплесками та  піднесеним настроєм.   
 Виставка технічної творчості
Щорічно наш ліцей бере участь в обласному конкурсі технічної творчості. На виставці представлені вироби, виготовлені на уроках виробничого навчання. Також демонструють свої вироби учасники численних гуртків ліцею.
 Конкурс вертепів та колядок на головній площі міста

 
Молодь Борислава за Євроінтеграцію
 
Обласні змагання з волейболу