28 квітня - Всесвітній День охорони праці
https://goo.gl/photos/4YXDpfjyXSikk6LL7
https://goo.gl/photos/beeTFsXeh5S4TZMv9
Протягом квітня місяця в ліцеї проводилися заходи для покращення знань учнів з охорони праці, пройшов конкурс плакатів, проводилися різноманітні перевірки знань з охорони праці. 28 квітня відбувся конкурс між командами учнів І курсу. І місце виборола команда групи П-46. Вітаємо переможців. 
 Випуск кваліфікованих робітників за професіями "Адміністратор, Оператор комп’ютерного набору"
27 квітня в нашому ліцеї були проведені кваліфікаційна пробна робота в групі О-23 за професією "Оператор комп’ютерного набору І категорії". Учні виготовляли брошури різної тематики.
30 квітня відбулася державна кваліфікаційна атестація. На захисті дипломних робіт випускники доповідали, використовуючи підготовлені презентації.
 Традиційне свято професійно-технічних навчальних закладів Львівщини «Великодні дзвони – 2015».
16  квітня у місті Львові на площі Івана Франка біля Національного Університету  відбулась виставка та презентація навчальних закладів професійно-технічної освіти Львівщини, в якій приймав участь  Бориславський професійний ліцей.
      Конкурс технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва   
24 березня 2015 року в ліцеї проходив огляд-конкурс технічної творчості та декоративно-прикладного
мистецтва серед навчальних закладів професійно-технічної освіти Львівської області. На конкурсі можна
 побачити вироби гуртківців ліцею та роботи за професіями.
    Чарують погляд вироби продавців продовольчих товарів (пакування у вигляді цукерок, квіткові композиції),
можна приміряти до себе вироби з волосся наших перукарів, скуштувати запашні страви кухарів та кондитерів.
не відстають від них і оператори комп’ютерного набору, електромонтажники та електрогазозварники.
 Кваліфікаційна пробна робота за професією "Бармен"
19 березня в нашому ліцеї була проведена кваліфікаційна пробна робота у групі К-24.
Учні демонстрували свої вміння з приготування різноманітних коктейлів. 
 Обласний семінар-практикум викладачів гуманітарного циклу професійно-технічних навчальних закладів Львівщини
18 березня 2015 року на базі Бориславського професійного ліцею відбувся обласний семінар-практикум викладачів гуманітарного циклу ПТНЗ на тему: “Урізноманітнення форм та методів проведення уроків гуманітарного циклу”.
У семінарі взяли участь 12 викладачів професійно-технічних навчальних закладів, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М.В. та адміністрація навчального закладу.
Мета семінару – вивчення практичного застосування різних методів і форм проведення уроків гуманітарного циклу з метою активізації розумової діяльності учнів професійно-технічних навчальних закладів.
 
Конкурс читців творів Тараса Григоровича Шевченка
12 березня 2015 року в Бориславському професійному ліцеї відбувся конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь учні І, ІІ та ІІІ курсів. Захід проводився з метою популяризації творів Т.Г. Шевченка та подальшого розвитку мистецтва художнього слова. Читці сумлінно декламували твори, вшановуючи слово митця. Переможці були нагороджені грамотами та призами від навчального закладу. 
Випуск кваліфікованих робітників за професією "Кухар"
25-26 лютого в нашому ліцеї були проведені кваліфікаційна пробна робота та державна кваліфікаційна атестація для випускників групи К-39 (термін навчання 1 рік 6 місяців).
 
Ви
пуск кваліфікованих робітників за професією "Перукар"

25-26 лютого в нашому ліцеї були проведені кваліфікаційна пробна робота та державна кваліфікаційна атестація для випускників групи П-37 (термін навчання 1 рік 6 місяців).
Дівчата продемонстрували свої вміння з виконання манікюру, зачіски та власні роботи з пастижу, які були використані в зачісках.

 Семінар викладачів предмету "Захист Вітчизни"
    18 лютого 2015 року в Бориславському професійному ліцеї відбувся семінар-практикум викладачів «Захисту Вітчизни» професійно-технічних навчальних закладів Львівщини на тему: «Патріотичне виховання на уроках предмета «Захист Вітчизни» 
Семінар організувала Шкуропацька Наталія Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області. 
В процесі семінару викладач предмету «Захист Вітчизни» Бориславського професійного ліцею Верещак Роман Михайлович провів відкритий урок на тему: «Ручні гранати, поводження з ними, догляд і зберігання». 
З доповіддю на тему: «Навчання учнів стрільбі з автоматичної гвинтівки в умовах навчальних закладів» виступив Козак Павло Семенович викладач захисту Вітчизни Дрогобицького професійного політехнічного ліцею. Про свої напрацювання розповів Верещак Роман Михайлович в доповіді: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках Захисту Вітчизни». 
На завершення Наталія Василівна Шкуропацька ознайомила присутніх із змінами програми предмета «Захист Вітчизни» і підвела підсумок.
Конкурс стіннівок до 70-річчя ліцею

У грудні 2014 року минуло 70 років з часу створення у Бориславі ремісничого училища №4. Саме з цього почалася історія нашого навчального закладу.
До цієї дати був приурочений конкурс стіннівок серед навчальних груп.
Конкурсні газети були виставлені в холі ліцеї для загального перегляду. Конкурсне журі визначило переможців.
Всіх учасників відзначили грамотами, а розробників найкращих та оригінальних стіннівок нагородили цінними призами.
 Андріївські вечорниці


11 грудня у ліцеї відбулися "Андріївські вечорниці". У святкуванні взяли участь учні різних груп. Організаторами свята були викладач англійської мови Куротчин Л.Я. та соціальний педагог Павлюк А.В. Музичний супровід - Гавак О.М. та Ілик Р.В.
Під час проведення цього свята викладачі та учні намагалися відтворити найкращі традиції українського народу. Вони виконували українські народні пісні, ворожили на предметах та папері; проводився конкурс на найшвидше поїдання вареників; кусання калити та ворожіння з паляницями. Також учасники вечорниць виконували циганські танці та збиткувалися з дівчат.

"Андріївські вечорниці" - це давня українська розвага для молоді, традиції якої збереглися і до нашого часу. 
Першість з футзалу


День пам’яті жертв голодоморів 


Щороку в третю суботу листопада в місті на площі перед міською радою збираються небайдужі, щоб вшанувати загиблих від голодомору та політичних репресій. Учні нашого ліцею також активні учасники цього дійства.

 Урочиста музика, слова від яких холоне кров, пам’ять серця...  Не дамо згаснути свічі пам’яті!
 
21 листопада - День гідності та свободи
Викладачі та учні ліцею зібрались біля стенду Небесної сотні, щоб відзначити День свободи і гідності.

Герої не вмирають. Вони відлітають у небесну блакить... Будьмо достойними наших небесних ангелів! Вічна пам’ять героям!
 Слава Україні!
 Героям слава!
 День української писемності та мови


В четвер (13.11.2014 р.) в нашому ліцеї відбувся конкурс знавців української мови на тему: "Наша мова калинова". У конкурсі брали участь групи учнів ІІ курсу. 
Команди гідно боролись, вшановуючи свою рідну мову, а журі справедливо оцінювало наших учасників.
Вибороли перемогу з такими результатами: І місце - група К-34, ІІ місце - група П-36 і ІІІ місце - група К-35.

Вітаємо переможців!
 
Брейн-ринг
22.10.2014 року в Меденицькому професійному ліцеї проходили територіальні змагання з гри "Брейн-ринг" 2014-2015 рр. В змаганнях приймали участь 5 команд професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.

Команда "ЮНІКС" нашого ліцею у складі: Кравців Михайло (гр.О-23), Ярошович Віктор (гр. З-21), Кушнір Ірина (гр. П-26), Верещак Німай (гр. О-33), Войтович Роман (гр. О-33), Волосацький Любомир (гр. ОП-47), Єроменко Марія (гр. О-43), Добушовський Дмитро (гр. З-41) під керівництвом Рачинської Ірини Володимирівни вибороли ІІ місце. 

Вітаємо призерів змагань! 
1 вересня - День знань
На святі були присутні настоятель церкви Святої Анни отець-доктор, декан Бориславський Роман Василів, директор Бориславського міського центру зайнятості А. І. Стецун, член асоціації працедавців міста Борислава М.І.Наминанік, член товариства «Просвіта» м.Борислав Л.В. Дадацька.

Лінійка розпочалась гімном України, в пам’ять загиблих під час Революції Гідності та в боротьбі за єдність України покладено квіти до стенду загиблих в сквері Небесної Сотні та пам’ятникам Т.Шевченка і І.Франка, завершено лінійку молитвою «Боже великий, єдиний». Після урочистої лінійки у всіх навчальних групах проведено перший урок «Україна – єдина країна».
Новини за 2013-2014 н.р.