Новини 2018-2019

https://photos.app.goo.gl/5sFQjPS8wkSrfyvX7
ДКА групи К-55

В останній день травня вийшла за стіни ліцею ще невеличка команда професіоналів. В цей день відбулася державна кваліфікаційна атестація групи К-55 (кухар, кондитер, бармен). Бажаємо випускникам не зупинятися на досягнутому і постійно підвищувати свою кваліфікацію! 
https://photos.app.goo.gl/yASQsQ1JTtMWBzFg8
Завершення ІІІ етапу атестації
31.05.2019 завершився ІІІ етап атестації ліцею.  Учні групи  О-17.3 (оператор комп’ютерного набору, адміністратор) проходили ККЗ професійно-теоретичної підготовки з професії 4112 "Оператор комп’ютерного набору" та група П-16.4 (манікюрник; перукар (перукар-модельєр)) проходили ККЗ професійно-теоретичної підготовки з професії 5141 "Перукар (перукар-модельєр)". Всі учні виконали завдання відповідно до кваліфікаційного рівня.
https://photos.app.goo.gl/GVCNSjHKRKqFrmey9
Вітаємо Рій "Хоробре серце"

Протягом трьох днів на дитячій туристичній базі «Карпати», що знаходиться у с. Кам’янка, Сколівського району, проводились Всеукраїнські змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є виховання патріотизму у молоді. Рій "Хоробре серце" Бориславського професійного ліцею виборов 2 командне місце в І етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").  Вітаємо!!!
https://photos.app.goo.gl/q3F7jLkvq8iVH6xm6
Продовження ІІІ етапу атестації

Сьогодні завершується 2-ий день ІІІ етапу атестації ліцею.  Учні груп К-55 пройшли комплексні кваліфікаційні завдання  професійно-теоретичної підготовки з професії 5123 "Бармен",  учні групи О-17.3 (оператор комп’ютерного набору, адміністратор) проходили ККЗ професійно-практичної підготовки з професії 4112 "Оператор комп’ютерного набору" та група П-16.4 (манікюрник; перукар (перукар-модельєр) ) проходили ККЗ професійно-практичної підготовки з професії 5141 "Перукар (перукар-модельєр)". Всі учні виконали роботи відповідно до кваліфікаційного рівня.
https://photos.app.goo.gl/JPeHpGAArWFywUfW6
Початок ІІІ етапу атестації

Сьогодні 29 травня 2019 року розпочався ІІІ етап атестації Бориславського професійного ліцею. Першими проходили комплексні кваліфікаційні завдання професійно-практичної підготовки учні  випускної групи К-55 (кухар, кондитер, бармен) з професії 5123 "Бармен". 
https://photos.app.goo.gl/GVCNSjHKRKqFrmey9
І етап гри "Сокіл" ("Джура")

28 травня 2019 року активно стартував перший день І-го етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") на дитячо-туристичній базі "Карпати"  в с. Кам'янка, Сколівського району, Львівської області.
Учасниками гри є переможці територіальних змагань, а саме шість закладів професійно-технічної освіти Львівщини: Червоненське ВПУ, Жидачівський ПЛ, Рава-Руський ПЛ, Бориславський ПЛ, ЛВПУДБ, Новояворівське ВПУ.
У перший день учасники змагань продемонстрували свої вміння у конкурсах: "Впоряд", "Стрільба з пневматичної зброї", "Рятівник", "Візитка рою" та попереду на юних джур чекає ще чимало випробувань. Наступного дня погодні умови погіршилися, але це не зашкодило учасникам продемонструвати вміння влучної стрільби з гвинтівки, надання долікарської допомоги та долати нелегкі перешкоди.
Бажаємо учасникам успіху!
 
 
Вітаємо з ювілеєм!

Колектив Бориславського професійного ліцею щиро вітає директора, Кирчея Ярослава Степановича, з ювілеєм. Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!
Висловлюємо подяку за сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих робітників та плідну педагогічну діяльність у стінах ліцею.
https://photos.app.goo.gl/ebxCdQcJJiZiJLjp8
Форум професійної освіти

Цього року наш навчальний заклад вперше представляв себе на ІІ Форумі професійної освіти, який відбувся 18 квітня в місті Львів.
https://photos.app.goo.gl/q7gEg3W7YwJix24X8
Марафон професій

Два дні (5 та 11 квітня 2019 року) у Бориславському професійному ліцеї проходили дні відкритих дверей з ініціативи Бориславського міського центру зайнятості під назвою "Марафон професій". Учні шкіл міста Борислава мали можливість ознайомитися з навчальною базою ліцею, пройти майстер-класи з професій "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", "Електрогазозварник", "Кондитер", "Кухар", "Офіціант", "Манікюрник", "Перукар" та скуштувати смачні кулінарні вироби. 
https://photos.app.goo.gl/aNrkKXfqZ5QpNcoi8
Обласний конкурс з професії "Офіціант"

11 квітня у Дрогобицькому вищому професійному училищі 19 відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області з професії "Офіціант".
Бориславський професійний ліцей гідно представив учень групи К-55 Юрків Андрій. У підготовці учасника брали активну участь викладач спецпредметів Цюник Ірина Зенонівна, майстри виробничого навчання Журавчак Галина Орестівна та Кулиняк Ольга Ігорівна. Вітаємо!
Творчої наснаги та нових здобутків.
https://photos.app.goo.gl/fVwScZST5SmevPpc6
"Свій шлях обирати Тобі"

Сьогодні 4 квітня до нашого навчального закладу завітали представники Християнського молодіжно-підліткового клубу "Дихай". Хлопці - колишні алкоголіки, наркомани і засуджені - провели з учнями ліцею цікаву бесіду про корисні і шкідливі звички. В дружній атмосфері пройшло спілкування на актуальні для підлітків теми: успіх і невдача; проаналізували всі кроки, які дозволяють досягти успіху або  "впасти на саме дно".
https://photos.app.goo.gl/ZrNxsTW3NyqYYZcRA
Конкурс з професії "Кухар"
28 березня у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувається ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області з професії "Кухар".
Бориславський професійний ліцей гідно представила учениця групи К-16.3 Очеретнюк Яна. В підготовці учасниці приймали участь майстер виробничого навчання Войтович Стефанія Григорівна та викладач спецпредметів Кігічак Стефанія Миколаївна.

https://photos.app.goo.gl/qT5vyzYnoN4DomRe9
Виставка професійно-технічної творчості

Сьогодні 28 березня в Бориславському професійному ліцеї проходив обласний огляд конкурс декоративно прикладного мистецтва та технічної творчості. В огляді прийняли участь всі професії ліцею.
https://photos.app.goo.gl/nnN2jMC8p9RroL7x6
Конкурс з професії "Електромонтер"

26 березня 2019 року на базі Львівського вищого професійного політехнічного училища відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Львівської області з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
У конкурсі взяли участь 8 здобувачів освіти. Учень Бориславського професійного ліцею Банахевич Олексій Романович виборов ІІІ місце. Вітаємо з перемогою Олексія та його наставників: майстра виробничого навчання Панченко Ірину Анатоліївну і викладача спецпредметів Кісінську Галину Іванівну. 
Конкурс "Батьківщина мого серця"

Цього року Бориславський професійний ліцей, як завжди, приймав активну участь у конкурсі "Батьківщина мого серця" серед  ЗП(ПТ)О Львівщини. Свою колективну роботу в номінації "Герої Революції Гідності та АТО" представили гуртківці "Військово-патріотичного гуртка" Алексєєвич Тетяна, Косюта Віра, Ковальський Владислав, Пащенко Юрій. Їхня робота під керівництвом Верещака Романа Михайловича та консультанта Кузимко Наталії Василівни з назвою "Пропусти війну через своє серце" завоювала ІІ місце. Вітаємо призерів та бажаємо їм успіхів у подальшій роботі.
https://photos.app.goo.gl/cezxhEicp52FDAkR6
Відкритий урок з професії "Кухар"

19 березня 2019 року в ліцеї відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії "Кухар" на тему "Страви з бобових", який проводила майстер виробничого навчання Кулиняк Ольга Ігорівна. На уроці були присутні методист вищої категорії НМЦ у Львівській області Рик Оксана Миколаївна та майстри в/н із сусідніх ЗП(ПТ)О.
Учні групи К-18.3 навчилися готувати паштет з сочевиці з грибами, паштет з квасолі з горіхами та лимонною ноткою, квасолю відварну з жиром та цибулею, квасолю, тушковану з крупами та овочами. Урок проходив у вигляді гри "Юний кухар".
https://photos.app.goo.gl/GrpfguZifTtyXH238
"Ім’я Шевченка стукає в серця"

15 березня в актовій залі ліцею проходила виховна година "Ім’я Шевченка стукає в серця" приурочена 205-й річниці від дня народження. Учні гідно вшанували пам’ять митця, співця, славетного Кобзаря, за допомогою чудової поезії. "Заповіт" звучав чотирма мовами: українською, англійскою, польською і французькою.
Цікавим моментом була розповідь викладача Кузимко Наталії "Жінки в житті Шевченка" під супровід презентації, яка характеризувала митця не лише як багатогранного генія, а як звичайну людину, яка вміла кохати.
На завершення учні переглянули відеофільм "Справжній Шевченко"
https://photos.app.goo.gl/yj2SDXGQX2RUcbTYA
Семінар-практикум викладачів гуманітарного циклу

6 березня на базі Бориславського професійного ліцею пройшов семінар-практикум викладачів гуманітарного циклу на тему "Формування компетентностей учнів на уроках гуманітарного циклу  в закладах професійної (професійно-технічної) освіти". Керівник семінару Тимоць Мирослава Володимирівна, методист НМЦ ПО у Львівській області наголосила на формуванні предметних і ключових компетентностей на уроках української мови та літератури в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. З доповідями виступали й інші викладачі - учасники семінару. За програмою семінару викладачі відвідали два відкриті уроки. Урок української літератури на тему:  «Трагічна доля Івана та Марічки як наслідок суперечності між мрією і дійсністю у повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»» проводила викладач української мови та літератури Бориславського професійного ліцею Крайничук Ірина Богданівна. А викладач іноземної мови Бориславського професійного ліцею Куротчин Лілія провела відкритий урок на тему: «Fashion. Clothing style» («Мода. Стиль одягу»).
.
 Відкритий бінарний урок обласного рівня з інформатики та астрономії 
5 березня 2019 року в Бориславському професійному ліцеї був проведений відкритий бінарний урок обласного рівня з інформатики та астрономії на тему «Використання електронних таблиць при розв’язуванні задач з астрономії» в групі О-17.3 (викладач Думич Наталія Степанівна). Урок складався з двох частин. В частині астрономія використано метод проектів та їх захист, в частині інформатика учні розгадували кросворд та розв’язували задачі за допомогою електронних таблиць на комп’ютерах. Урок пройшов жваво, цікаво та змістовно.
Після уроку відбувся круглий стіл методоб’єднання викладачів інформатики та спецпредметів з питань вдосконалення методики викладання та розробки навчально-методичного забезпечення педагогів комп‘ютерного профілю.
https://photos.app.goo.gl/rond899sqnunivLj7
І-ІІ етапи атестаційної експертизи

27 лютого 2019 року завершився ІІ етап атестаційної експертизи Бориславського професійного ліцею. ККЗ виконували з професій кухар 4-го розряду (гр. К-54, К-16.2, К-16.3), бармен 4-го розряд (К-54, К-17.5), кондитер 3-го розряду (К-55), електрогазозварник 2-го розряду (ЗЕ-16.1, ЗЕ-17.1), манікюрник 1 клас (П-16.4, П-17.4). Всі учні виконали роботи відповідно до кваліфікаційного рівня.
https://photos.app.goo.gl/avTDh55LYnqEaXmcA
Атестація ліцею

21  лютого в Бориславському професійному ліцеї розпочався І етап атестаційної експертизи.  Першими виконували комплексні кваліфікаційні завдання професійно-практичної підготовки з професії "Бармен" учні групи К-54, а з професії "Кухар" - учні групи К-16.2. Учні виконували роботи, під час яких продемонстрували свої професійні компетенції.  Бармени готували напої і закуски та презентували їх. Кухарі виконували завдання, які складалися з трьох страв (холодна закуска, перша страва, друга страва).
https://photos.app.goo.gl/wNdhC73tSxctQ1xM8
Тиждень інформатики та математики

З 11 по 15 лютого в Бориславському професійному ліцеї проходив тиждень інформатики та математики. В рамках тижня викладачами Думич Н.С., Рачинська І.В. та Андрухів Р.М. було організовано та проведено: конкурс презентацій "Професійні усмішки", конкурс стіннівок на тему "Моя професія в логотипі Google" та інтелектуальні ігри: "Кращий користувач ПК" та "Математична вікторина" серед учнів І-ІІІ курсів ліцею. Діти проявили креативність, кмітливість, високий рівень знань з інформатики та математики. Також було організовано виставку кращих робіт учнів за професією "Оператор комп’ютерного набору". На завершення тижня активні учасники та переможці конкурсів були нагороджені грамотами.
https://photos.app.goo.gl/HLZraZu2h4jn6Cn26
Міжнародний день бармена

7 лютого в Бориславському професійному ліцеї на честь міжнародного Дня бармена відбулась презентація спеціальності «Бармен». На цю презентацію були запрошені учні шкіл міста.
Впродовж презентації були виступи викладача спецдисциплін Удовенко Н.М., яка розповіла про історію виникнення цієї спеціальності, її розвиток у нашому навчальному закладі. Майстер виробничого навчання Журавчак Г.О. ознайомила гостей ліцею з виробами і напоями, які підготували учні, та запропонувала їх скуштувати. Були проведені майстер-класи з приготування кави і тірамісу.
 
https://photos.app.goo.gl/82jmo7eYxWjVdyh38
День соборності України
Сьогодні в ліцеї пройшов флешмоб до 100-річчя соборності України.
https://photos.app.goo.gl/SoFGSFSht7Eq3CPF8
"Літописець Борислава" 

27 грудня відбувся літературний екскурс "Літописець Борислава" приурочений 170-й річниці від дня народження Стефана Коваліва - нашого славного краянина.
На святі лунали вірші бориславських поетів присвячених Коваліву. Присутні ознайомилися з рідкісними книгами автора, на сторінках яких зустріли "усміхнених крізь сльози" людей, що жили колись в нашому місті і творили його історію, зазирнули, немов у маленькі дзеркальця, у твори, де відбулися живі і правдиві картини бориславців сторічної давності.
Девізом заходу були слова Стефана Коваліва "Пам’ятай, що найбільше щастя і багатство - залишити по собі в народі чесне ім’я і добру пам’ять." Ці живі слова лунали до нас, сьогоднішніх та майбутніх поколінь.
https://photos.app.goo.gl/WmegovPfeFtdgHveA
Відкриття навчально-практичного центру

    Сьогодні 22 грудня в День енергетика в Бориславському професійному ліцеї відбулося відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професіями електротехнічного напрямку. 
    У відкритті взяли участь начальник відділу професійної (професійно-технічної) освіти Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Мураль Михайло Іванович, представники Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Пікарось Олександра Федорівна, Гузюк Валентина Борисівна, заступник міського голови м. Борислава Гарасимів Роксоляна Всеволодівна, директор Бориславського центру зайнятості Цибенко Галина Тадеївна та інші провідні спеціалісти центру зайнятості, дирекція асоціації роботодавців міста Борислав Кришталь Володимир Васильович, роботодавці регіону та керівники навчальних закладів Львівської області.
https://photos.app.goo.gl/JV3Wz1BeANRyLzqG6
"Книги - люди в палітурках"
З 10 по 14 грудня Куротчин Лілія Ярославівна (викладач англійської мови) та Крайничук Ірина Богданівна (викладач української мови та літератури) провели інтегрований тиждень англійської та української мов "Книги - люди в палітурках". Програма тижня була насичена різноманітними цікавими заходами:
1. Понеділок. "Читаючи, малюю..." (учні представили ілюстрації до улюблених книжок українських та зарубіжних письменників сьогодення та минувшини).
2. Вівторок. Бінарний урок-гра "Книги - ключ до знань", де перемогла команда джентельменів.
3. Середа. Літературно-музична композиція "Сон про Андріївські вечорниці", під час якої гостя з Англії перенеслась на наші рідні терена.
4. Четвер. Конкурс презентацій проектних робіт на тему "Письменник - це не той, хто багато пише, це той кого багато читають", де учні ліцею обирали найкращі роботи різних навчальнх груп шляхом голосування.
5. П’ятниця. Оголошення результатів голосування та нагородження переможців, якими стали група ЗЕ-17.1 та К-18.3.
https://photos.app.goo.gl/G4bg7jbcXuYJKUcE6
Сила таланту Ольги Кобилянської

    27 листопада відбувся літературний екскурс "Гірська орлиця" приурочений 155-річниці від дня народження Ольги Юліанівни Кобилянської спільно з працівниками бібліотеки-філії №2.
До свята оформлялась викладка літератури "Сила таланту Ольги Кобилянської", перегляд матеріалів якої проводився на завершення завідувачем філією №2 Мирославою Чирик.
    Захід розпочала викладач української мови та літератури Кузимко Наталія. Учні групи ЗЕ-18.1 - Назар Чабан та та Остап Лавринець розповіли про життєвий та творчий шлях письменниці.
    У виконанні Володимира Чаплі, Миколи Фирти, Василя Сабата, Назара Осипенка звучала поезія-присвята. На завершення учні переглянули мультимедійну презентацію "Цариця української прози".
https://photos.app.goo.gl/HzkjUSs5nSEAMr8R7
Річниця Революції Гідності

21 листопада в стінах Борисласького професійного ліцею відзначили 5-ту річницю Революції Гідності. В актовій залі учні групи ЗЕ-17.1 під керівництвом класного керівника Думич Наталії Степанівни та викладача Андрухіва Романа Мирославовича провели виховний захід. За допомогою відеофрагментів відтворили хронологію подій революції. Згадали перших загиблих Євромайдану та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні. А після уроків учні та працівники ліцею відбули молебень за загиблими героями на міському віче біля меморіалу Небесної Сотні.

 
https://photos.app.goo.gl/8qxBP4XNkj6fJ8DFA
Свято української писемності
20 листопада 2018 року відбувся конкурс знавців української мови "Наша мова калинова" під девізом. Поки житиме мова в устах народу, доки живий і народ". У конкурсі брали участь учні І курсу. Команди гідно боролись, вшановуючи рідну мову, а журі справедливо оцінювало наших учасників. Перемогу вибороли учні групи К-18.3.
https://photos.app.goo.gl/V6cgvC7J2mG8QXHo7
Зональні змагання з волейболу

15 листопада в приміщенні спортзалу ВПУ №19 м. Дрогобича відбулися зональні змагання Дрогобицького регіону серед учнів ПТНЗ з волейболу. Команда нашого ліцею зайняла ІІІ  місце.
Вітаємо з перемогою керівника Дармограя Мирослава Григоровича та членів команди:
Багрія Миколу (гр. ЗЕ-18.4),
Фриза Степана (гр. ЗЕ-18.4),
Гвоздецького Василя (гр. ЗЕ-18.4),
Данилюка Романа (гр. К-18.5),
Горняка Василя (гр. К-17.5),
Кудімова Назара (гр. К-17.5),
Сидора Ярослава (гр. ЗЕ-18.1),
Ковальського Владислава (гр. ЗЕ-17.1),
Ізбінського Івана (гр. ЗЕ-17.1),
Михайлюка Володимира (гр. ЗЕ-18.1).
https://photos.app.goo.gl/pj4WaNnKDFeV6kba7
Кущові змагання з "Брейн-ринг"

Різнобарвно та насичено відбулись територіальні змагання XX чемпіонату інтелектуальної гри "Брейн-ринг" у Стрийському вищому художньому професійному училищі. Участь у змаганнях брала і команда "ЮНІКС" Бориславського професійного ліцею, яка виборола І місце. 
Склад команди: 
Лисик Ірина (гр. О-17.3) - капітан, 
Куцик Микола (гр. О-17.3),
Візнер Софія (гр. К-17.2),
Олексовський Назар (гр. К-17.2),
Зеленяк Руслана (гр. К-17.2),
Матвєєв Анатолій (гр. ЗЕ-17.1),
Костів Володимир (гр. ЗЕ-16.1),
Файчак Тетяна (грю П-16.4).
Вітаємо з перемогою!!!
 
https://photos.app.goo.gl/1rjv3EDTdM86dVBi7
Презентація зварювального обладнання 
Цього року матеріально-технічна база ліцею збагатилася трьома новими зварювальними апаратами австрійської фірми "Фроніус". 13 листопада представник фірми провів презентацію обладнання та майстер-клас з роботи на апараті, який дає можливість виконувати три види зварювання: напівавтоматичне зварювання, зварювання в середовищі аргону і електродугове зварювання. Інтелектуально зрозуміла техніка дає можливість учням легко засвоювати техніку зварювання.
https://photos.app.goo.gl/Mh4QFmwuJbQzNYZw7
Радіодиктант

Учні та працівники Бориславського професійного ліцею приєдналися до національного флешмобу , який пройшов 9 листопада під хештегом – #пишеморазом.  Щорічний захід, на якому всі охочі мали змогу написати диктант, традиційно відбувається у День української писемності та мови і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.
Зустріч з полковником 

    25 жовтня 2018 року в Бориславському професійному ліцеї відбулась зустріч старшокурсників із начальником Західного відділення комплектування іміджево-видавничого центру (м.Львів, вул. Стрийська, 145) полковником Петром Михайловичем Прокопівим. Зустріч учнів БПЛ з полковником допомогла організувати пані Ірина Пазяк з Бориславського центру зайнятості.
    У процесі розмови Петро Михайлович ознайомив учнів з особливостями комплектування на службу за контрактом, розповів про службу в ЗСУ та у підрозділах Національної Гвардії України, запросив випускників ліцею вступати на навчання до Національної Академії Національної Гвардії України (м.Харків, вул. Захисників України, 3; сайт абітурієнтам - nangu.edu.ua). Ознайомив учнів з термінами подачі документів до академії, вступними іспитами та додатковими конкурсами, детально розповів про факультети академії та переваги навчання. Цікаво, з гумором та масою живих прикладів, полковник розповів про будні військовослужбовців Нацгвардії та студентів академії. Свою розповідь Петро Михайлович ілюстрував змістовними буклетами та агітаційними листівками, які учні взяли собі. На завершення старшокурсники заповнили анкету-опитування та отримали відповіді на запитання, що виникнули в процесі зустрічі.
https://photos.app.goo.gl/9JFDrb6cDUqZohjN8
Тиждень професії "Кухар"
    20 жовтня кулінари всього світу відзначають своє професійне свято. Немає на землі професії почесніше та давніше, ніж кухар! Хороших кухарів високо цінували у всі часи. От і в нашому навчальному закладі відбувся тиждень професії «Кухар». Щоб зацікавити теперішніх і майбутніх учнів ліцею проводились майстер-класи досвідченими майстрами виробничого навчання. До участі в майстер-класах залучали талановитих учнів ліцею, запрошували учнів шкіл. Молодь змогла відпрацювати навики у формуванні різних видів вареників, виробів з дріжджового тіста.
    Впродовж тижня проводилась презентація спеціальності в центрі зайнятості населення. Відбулась екскурсія учнів в заклади харчування.
https://photos.app.goo.gl/9kk7zkcjEEzGHx7t8
"Козацькі забави"
В сонячні дні "бабиного літа" першокурсники ліцею позмагалися між собою  в різноманітних спортивних естафетах. Так завжди  проходять "Козацькі забави" приурочені до  Дня українського козацтва.  Цього ж року  до участі у змаганнях були запрошені юнацька і дівчача команди  Бориславської санаторної школи-інтернат.  Гості показали прекрасну командну гру та фізичну підготовку.  Серед спортивних естафет весело пройшли змагання з поїдання вареників на швидкість. А після закінчення змагань всі учасники та вболівальники пригощалися неймовірно смачним кулішем.

 
https://photos.app.goo.gl/tMJAgmATbS7NuRz57
День захисника України
    14 жовтня в Україні став особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. Вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії. Також з 1999 року у свято Покрови відзначають День українського козацтва. І з 2015 року запропоновано святкувати 14 жовтня День захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників Вітчизни.
    В Бориславському професійному ліцеї минулого тижня розпочались заходи присвячені Дню захисника України.
    11 жовтня відбулись спортивні змагання між командами груп ліцею з кульової стрільби, юнаки змагались у штовханні гирі, дівчата в стрибанні на скакалці. Серед стрілків відзначились: Жеребецька Марія, Шемеляк Назар, Косюта Віра, Федак Андрій, Алєксєєвич Тетяна, Кирч Тарас. У стрибанні на скакалці добрі результати показали: Алєксєєвич Тетяна, Танчинець Аліна, Дудура Мар’яна, Горняк Олена. Посеред юнаків найвитривалішими виявились: Шемеляк Назар, Федак Андрій, Кирч Тарас, Здендяк Назар.
У вівторок 16 жовтня була проведена урочиста лінійка, на якій нагороджені грамотами та призами переможці змагань. Цього тижня класні керівники проведуть у навчальних групах виховні години: «Україна понад усе», «Козацька слава не згине у віках», буде організовано перегляд та обговорення фільмів патріотичного спрямування.
У четвер 18 жовтня, на завершення тижня ратної слави українського народу, в нашому ліцеї відбудеться спортивно розважальне свято «Козацькі забави». Ці заходи задумані з метою залучення підростаючого покоління до джерел національної історії і культури, покликані сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе як частинки великого українського народу й пробудженню національної самосвідомості, вони сприяють фізичному та моральному загартуванню молодих людей.
 
https://photos.app.goo.gl/1UUEzqNz2BWmAqay8
"
Під твій покров, Матінко Божа прибігаємо"
    12 жовтня  відбулася виховна година у групі ЗЕ-18.1 "Під твій покров, Матінко Божа прибігаємо" спільно з працівниками Бориславської міської бібліотеки - філії №6  для юнацтва.
    Учні ознайомилися з історією свята Покрови Пресвятої Богородиці, з традиціями і звичаями відзначення Дня українського козацтва та захисника України, а  також чуйно декламували поезію. На святі панувала атмосфера, яка відкрила оті незабутні береги нашої історії. Тим самим  виховуючи любов до рідної землі, її традицій, вірувань.
    На завершення учні переглянули книжкову виставу "ОУН-УПА - минуле і майбутнє".
    Усім героям, які полягли за світле майбутнє була присвячена хвилина мовчання.
 
https://photos.app.goo.gl/QioNGa6LdiGWSq928
Брейн-ринг
На початку  кожного навчального року серед першокурсників ліцею проходять змагання в інтелектуальній грі "Брейн-ринг".  Так і цього року, 9 жовтня,  в актовій залі  зустрілися три команди.  В процесі гри учні забули про свою невпевненість та нерішучість і продемонстрували активність, кмітливість та начитаність. І знову  найкращими були учні групи ЗЕ-18.1 за професіями електрогазозварник, електромонтер.  А між двома групами кулінарного профілю велася довготривала та запекла боротьба за ІІ місце, яке виборола група К-18.3.
https://photos.app.goo.gl/gB754nkbSRgkGg8u6
Фестиваль вареників
Щороку напередодні Дня вчителя Дрогобицький політехнічний професійний ліцей гостинно запрошує сусідні професійно-технічні навчальні заклади на Міжнародний фестиваль вареників. Наш ліцей завжди з радістю приймає запрошення.
Команда ліцею (Кушнір Софія та Яна Очеретнюк) презентувала вишуканий стіл та пригощала гостей варениками з оригінальними начинками та соусами. Комісія та гості із захопленням смакували варениками з печінкою і гречкою та шоколадними варениками з сиром і курагою.
Всі учасники фестивалю були нагороджені почесними грамотами.

 
https://photos.app.goo.gl/wxAp9PfNAviHHWYDA
День знань
    1  вересня у ліцеї традиційно пройшла святкова лінійка до Дня знань. На святкуванні нового навчального року були присутні учні, дирекція, викладачі тайстри виробничого навчання та гості.
    Цей день завжди особливо урочистий, хвилюючий, адже з нього починається  невідомий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звернень, до самостійного життя. саме тут були виголошені промови, які несли в собі певний досвід, побажання,  настанови нашим учням. незабутнім моментом свята були голуби та синьо-жовті кульки,  які учні випустили в небо.
ми бажаємо учням, щоб впевнено крокували  своїм шляхом, бо йдуть ним не за сіллю, а за щастям для своєї України. І повинні виконати  виконати заповіт вірного сина Т. Шевченка - збудувати багату, процвітаючу державу. Ми в це віримо, на це сподіваємось.
        Я вірю в майбутнє твоє, Україно,
        Я вірю у долю величну твою,
        Хай кожна людина, і кожна родина
        Щасливими будуть у ріднім краю.
Педагогічний колектив ліцею.