Новини 2019-2020

ЗНО-2020: безпечні умови, зрозумілі процедури
 
https://photos.app.goo.gl/42xp3H6xiyJMBbR76
Державна кваліфікаційна атестація в групі О-17.3

У середу 17.06.2020 р. в Бориславському професійному ліцеї відбулася державна кваліфікаційна атестація в групі за професією "Адміністратор, оператор комп’ютерного набору". В умовах карантину атестація проводилася із використанням дистанційних технологій в програмі Google Meet. Учні презентували свої творчі роботи та технологію їх виконання. Кваліфікаційна комісія була вражена підготовкою учнів до дистанційного захисту.
https://photos.app.goo.gl/FaXnk7yyATHRukjTA
Державна кваліфікаційна атестація в групі К-16.3
У п’ятницю 29.05.2020 р. в Бориславському професійному ліцеї відбулася державна кваліфікаційна атестація в групі за професією "Кухар, кондитер, бармен". В умовах карантину атестація проводилася із використанням дистанційних технологій. При відсутності інтернету високої якості, учні створювали попередньо відеовиступ, в якому демонстрували свої досягнення, творчу роботу та розповідь про технологію виконання даної роботи.

Кольган Ярослав

https://photos.app.goo.gl/86XUxoCXUDp6KJB77
День відкритих дверей

Що таке День відкритих дверей? Це багато запитань, багато цікавого, нові зустрічі і нові знання. 4 березня двері Бориславського професійного ліцею відкрились для школярів шкіл міста Борислав. Незважаючи на негоду до нас завітали учні загальноосвітніх шкіл №4 і №5 та вихованці "Карітас-Борислав".
І не пожалкували: цікава інформація про професії, відверті розповіді учнів ліцею, про те як вони стали учнями і зробили вибір професії, і обов'язкові екскурсії по майстернях ліцею, які завершилися частуванням гарбузовим крем-супом з картопляними пиріжками.
Приходьте на навчання! Чекаємо талановиту та невгамовну молодь!
https://photos.app.goo.gl/u5Lcj8uHSXSVt6gc9
Семінар-практикум з елементами тренінгу

"Проєктне навчання у викладанні загальноосвітніх предметів: коли теорія оживає".  Саме такий семінар-практикум сучасної освіти організувала методистка Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Тимоць Мирослава Володимирівна в Бориславському професійному ліцеї. Учасники семінару-практикуму - викладачі загальноосвітніх предметів ЗП(ПТ)О Львівщини в дружній невимушеній атмосфері виконували надзвичайно цікаві практичні завдання з літератури та психології.
https://photos.app.goo.gl/cuR3j3zr53sRVtvi8
Відкритий урок "Василь Стус"

18 лютого викладач української мови та літератури Кузимко Наталія Василівна проводила урок  на тему "Василь Стус. Поет як символ незламного духу, збереження людської гідності. Загальний огляд його життя й творчості. Узагальнення образу крізь призму індивідуальної долі".  Розпочала урок викладач історії Сюма Леся Мирославівна з історичної довідки "Інтелігенція в Україні 1960-1970-ті роки". Після цього перегорнули  незабутні сторінки життєпису митця, ознайомилися з його трагічною долею, подивилися на його шлях "зблизька", заглибились у внутрішній світ поета, склали паралелі минулого з сучасним. 
https://photos.app.goo.gl/qsMX7KssfQR6PzgC7
Регіональний етап огляду-конкурсу художньої творчості
13 лютого в Бориславському професійному ліцеї відбувся регіональний огляд-конкурс художньої самодіяльності.  Серед багатьох художніх колективів області учні нашого ліцею гідно представили свій навчальний заклад. У конкурсі "Золоте крило" взяло участь двоє учнів: вірш Галини Британ "Великий гість" декламувала Софія Кушнір, учениця групи К-16.3, яка своїм виконанням створила зворушливу атмосферу в залі та гумореску Павла Глазового "Чудодійний борщ" прочитав Юрій Пащенко, учень групи К-17.2
Конкурс "Танцювальне подвір’я" не залишив байдужим зал. Танцювальні композиції сучасного танцю та танцю на пісню "Василина" у виконанні запальних дівчат ліцею підняв настрій  усім присутнім.
На завершення незабутні враження та емоції справив конкурс "Арт і шок", де учасники театрального гуртка "Барвиста веселка" продемонстрували свою артистичність увиставі "По модньому" Михайла Старицького.
Атмосфера конкурсу була творчою і напрочуд теплою. 

https://photos.app.goo.gl/hwwSGB6LZcVnZE4u9
Майстер-клас від Паращак Люби Василівни

На завершення тематично-розважального заходу до Дня святого Валентина майстер виробничого навчання Паращак Любов Василівна підготувала для всіх учасників конкурсу цікавий сюрприз. Вона провела майстер-клас з приготування тістечок "Троянда" та смаженого у фритюрі морозива.
Було дуже цікаво і неймовірно смачно. Дякуємо!
https://photos.app.goo.gl/dN1UdYqYvbApZPRu5
А ось так ми розважаємось...

    11.02.2020 р. в Бориславському професійному ліцеї відбувся тематично-розважальний захід до Дня святого Валентина. Веселе свято огранізувала класний керівник гр. К-17.2 викладач Цюник Ірина Зенонівна. Ведучі Максимів Анна та Шифурка Руслан цікаво розповідали про історію виникнення свята та як його святкують в інших країнах. Учні групи К-17.2 Пащенко Юрій та Бечкало Ростислав зіграли веселу сценку «Амур».
    Брати участь у конкурсах виявили бажання 7 пар. Оцінювало їх компетентне журі. Пари брали участь в наступних конкурсах: 1 - інтелектуальний конкурс «Розминка», 2 конкурс - «Компліменти», 3 конкурс - «Арочка», 4 конкурс - «Райські яблучка», 5 конкурс –«Танець з кулькою», 6 конкурс - «Дотик», 7 - конкурс газет.
    
В кінцевому результаті усі пари були нагороджені почесними дипломами з призначеними титулами та подарунками:
  • Костик Анна та Гулич Юрій (гр. К-16.2) - Найартистичніша пара,
  • Очеретнюк Яна та Лесняк Юрій (гр. К-16.3) - Найкмітливіша пара,
  • Лисик Ірина та Ільницький Микола (гр. О-17.3) - Найвеселіша пара,
  • Стемпіцька Ірина та Вільк Роман (гр. К-18.3) - Найкреативніша пара,
  • Верещак Мая та Годій Микола (гр. К-19.2), Ангельська Мар’яна та Кірч Віталій (гр. К-19.3) - Найромантичніші пари,
  • Зеленяк Руслана та Бечкало Ростислав (К-17-2) - Ідеальна пара а також визнані парою глядацьких симпатій.
Всі учні та глядачі весело провели час. Після конкурсу всіх учасників чекав цікавий і смачний сюрприз...
 
https://photos.app.goo.gl/2ho6Yd5YA1GE4S6U8
День пам’яті героїв Крут

https://photos.app.goo.gl/XpJsexytdTqpJYCR7
Фестиваль "Різдвяний пампух"

 23 січня 2020 р. у Вищому професійному училищі №19 м. Дрогобича відбувся фестиваль «Різдвяний пампух». 
Серед семи закладів професійної (професійно-технічної) освіти з нашого регіону участь у фестивалі  приймав і наш навчальний заклад. Бориславський професійний ліцей представляли найкращі учениці кулінарних професій: Яна Очеретнюк (гр.К-16.3), Марія Козак (гр. К-17.2) та їхні майстри виробничого навчання. 
Кожен учасник фестивалю у концертній програмі «Різдвяні зустрічі» представив тематичний музичний номер – візитівку.  Костик Анна (гр. К-16.2) привітала гостей піснею "Україна колядує".
Наші учасники відновили українські різдвяні традиційні рецепти і виготовляли пампухи з маковою начинкою, шоколадною начинкою з посипкою із цукатів та без начинки з білковою помадкою і мигдалевими пластівцями.
Організаторам фестивалю вдалося виконати головне завдання - зберегти українські різдвяні традиції; залучити молодь до збереження національної культурної спадщини. 
https://photos.app.goo.gl/oNsf4Jk28LmgX8MG775-річчя навчального закладу
    26 грудня свято зібрало друзів Бориславського професійного ліцею для відзначення роковин - 75 років, з дня створення навчального закладу.
    Урочистості проходили в святково прибраному актовому залі ліцею.
    Благословив ліцей декан Бориславський отець Роман Василів. Також були присутні священнослужителі церкви Святої Анни отець Петро та Володимир, та священнослужителі-випускники ліцею отець Олег, отець Анатолій. Отець Віталій - судовий вікарій Самбірсько-Дрогобицької єпархії поділився споминами про навчання в ліцеї.
    Зі словами вітання виступила головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Саврук Марія Іванівна. Вона вручила почесні грамоти Львівської обласної адміністрації та грамоти Департаменту освіти і науки Львівської ОДА директору ліцею, викладачам, майстрам, головному бухгалтеру, завідуючому господарством
    Вітання від імені голови міста передала заступник голови Герасимів Роксоляна Всеволодівна.
    Від обласної організації профспілок енергетики та енергетичної промисловості привітав голова Яремчук Володимир Миколайович. Вручено грамоти та подяки за багаторічну, сумлінну працю в галузевій професійно-технічній освіті та з нагоди 75-річчя навчального закладу директору Кирчею Я.С. та іншим працівникам - викладачам, майстрам в/н та учням, а також ліцею передано сертифікат на 10 тис. грн. для збагачення матеріальної бази нещодавно відкритого в ліцеї навчально-практичного центру електротехнічного напрямку з підготовки електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування. Заступник директора з навчально-виховної роботи Петрик Н.В. була нагороджена нагрудним Знаком «Укрелектропрофспілки» - «За активну профспілкову діяльність».
    Від Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості вітала директорка Цибенко Галина Тадеївна. Підприємців міста представляв Савайда Анатолій Михайлович.
    Всі гості побажали успіху, наснаги до роботи та вручили подарунки.
    З привітанням також виступив директор ліцею Кирчей Ярослав Степанович. Вручив грамоти колективу ліцею від Навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини та від свого імені.
    В святковому концерті прийняли участь учні ліцею, випускники минулих років (сім’я Качмарчиків, Васькіна Анастасія, Герасимова Наталія, народний колектив «Ясени») та дитячий танцювальний колектив «Дивограй» під керівництвом Поточняк (Флюнт) Маріанни.
    Привітали колектив ліцею також директори сусідніх закладів П(ПТ)О: Маринкевич Володимир Мар’янович (ВПУ №19), Стечкевич Ігор Орестович (Стебницький ПЛ), Никифорів Вітілій Романович ДНЗ "ВПУ №8 м.Стрия", Кизима Олег Зіновійович (ДНЗ "ВПУ №34 м. Стрия")

Відео YouTube


https://photos.app.goo.gl/VLyzay1hxGCTtcJB6
Виховний захід "Ліцею - 75 років"

20 грудня учні та працівники ліцею здійснили екскурс історією нашого закладу з 1944 року до сьогоднішнього дня. Цю можливість їм надали учні групи К-19.3 та ЗЕ-18.1, які провели виховний захід, присвячений 75-річчю ліцею,  за допомогою викладачів Куротчин Лілії Ярославівни та Гвоздецької Світлани Михайлівни. Паралельно з переглядом старих фотографій звучали вірші-спогади наших випускників.
На завершення заходу дирекція нашого ліцею відзначила грамотами навчальні групи, які взяли участь у конкурсі привітальних стіннівок до ювілею закладу.
https://photos.app.goo.gl/zVqgQu5gnbFGaawt6
Презентація професії «офіціант»

Презентація професії «офіціант», яка відбулася 18 грудня в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості, наочно продемонструвала безробітним, що в його посадові обов’язки входить безліч справ, і це не тільки вчасно подана страва. Присутні почули історію виникнення професії, вимоги до працівників, можливості навчання за рахунок служби зайнятості та працевлаштування. Один з обов'язків офіціанта - сервірування столу, а це справжнє мистецтво зі своїми правилами і законами. Наприклад, застелити скатертиною стіл можна приблизно десятьма способами. Прийомів скручування тканинних серветок взагалі безліч. А уявіть собі обслуговування відвідувачів, м’яко кажучи, без настрою? Крім того, вправним офіціантом має бути людина рухлива та витривала, адже замовлення треба виконувати швидко, якісно та з тривалим навантаженням. Також є важливим чинником у цій професії чистота одягу, посуду, закладу, бо це напряму впливає на репутацію.
Родзинкою заходу став майстер-клас з сервірування місця столовими приборами та складання серветок.  А допомогла в цьому запрошена на захід викладач спецдисциплін Бориславського професійного ліцею Наталія УдовенкоРазом з пані Наталею безробітні з захопленням практикувалися у складанні серветок «лататтям», «парусом», «свічкою», «віялом», «конвертом», «ялинкою» та у сервіруванні. 
https://photos.app.goo.gl/XpmcwABDFcz8LzTP6
Звіт директора ліцею

16 грудня директор Бориславського професійного ліцею Ярослав Степанович Кирчей звітував перед колективом щодо виконання умов контракту за період 2017-2019 роки. Багато працівників виступили з промовами, в яких оцінили роботу директора. Свою думку про діяльність Ярослава Степановича на посаді директора висловив також начальник відділу професійної освіти, координації  діяльності вищих навчальних закладів і науки Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Михайло Іванович Мураль. Таємним голосуванням 53 працівники оцінили роботу директора задовільно, а 18 - незадовільно.
https://photos.app.goo.gl/fCPmLCsc9zduJTYUAКонкурс з математики

https://photos.app.goo.gl/Rrc9z4ECrYhLcFZc6
Закінчення тренінгу

Ось і прийшов до завершення тренінг щодо протидії торгівлі людьми, який проводили учні групи О-17.3. За два місяці роботи вони ознайомили майже всіх учасників навчально-виробничого процесу в нашому ліцеї з проблемою трудової експлуатації та інших видів торгівлі людьми. Роздали безліч брошур та листівок на цю тематику.  Дякуємо Лисик Ірині, Ільницькому Миколі, Фаримцю Олегу та Тирляк  Марії за організацію та проведення цього тренінгу.
https://photos.app.goo.gl/oBBfJWee2UCU4Tyc7
І етап конкурсу WorldSkills Ukraine 2019 з компетенції "Перукарське мистецтво"
 
29 листопада на базі Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування проведений регіональний відбір WorldSkills Ukraine з компетенції «Перукарське мистецтво». Наш навчальний заклад достойно представила учениця групи П-17.4  Хомин Ірина, яка попала в п’ятірку кращих учасників. Вітаємо Ірину та майстра виробничого навчання Чорнобривець Олену Йосипівну. Бажаємо їм професійного натхнення та успіхів в майбутньому.
https://photos.app.goo.gl/Uw66hvSoF9a3MyMS6
І етап конкурсу WorldSkills Ukraine 2019 з компетенції "Електромонтажні роботи"

У п'ятницю, 22 листопада, відбувся регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2019 з компетенції "Електромонтажні роботи".
За перемогу боролися представники чотирьох закладів професійної освіти: Вище професійне училище №11 м. Червонограда, Львівський професійний ліцей залізничного транспорту, Бориславський та Турківський професійні ліцеї.
За результатами конкурсу перше місце здобув учень Бориславського професійного ліцею Банахевич Олексій, який вже цієї весни позмагається з представниками інших регіонів України у 2 етапі Конкурсу #WorldSkillsUkraine, що пройде у Києві.
Вітаємо Олексія та його наставників: майстрів виробничого навчання Панченко Ірину Анатоліївну, Войтовича Степана Івановича та викладача спецпредметів Кісінську Галину Іванівну з перемогою. Бажаємо Олексію досягнути високого результату у 2 етапі конкурсу.
 https://photos.app.goo.gl/8W8vQUDC6G6hFsjx5Територіальні змагання з гри "Брейн-ринг"

https://photos.app.goo.gl/97h58VAn6JzSrHc98
Святкування Дня писемности і мови

В середу (13.11.2019) відбулася інтелектуальна гра до Дня писемности і мови "Наша мова колискова". Конкурс спрямований на піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу. Участь брали учні 1-го курсу. Команди гідно боролись, вшановуючи рідну мову, а журі справедливо оцінювало наших учасників.
https://photos.app.goo.gl/837qjNgsCnR9bjfW9
Радіодиктант 2019

Сьогодні, 8 листопада, учні та працівники ліцею приєдналися до написання ХІХ Всеукраїнського диктанту національної єдності. МОЛОДЦІ!
https://photos.app.goo.gl/ZL26wPEFvMLXBPX36
Тренінг, щодо безпечної міграції та працевлаштування

7 листопада учні групи О-17.3, які були учасниками тренінгу "Проінформований - значить захищений", розпочали серію тренінгів серед учнів та працівників ліцею. Мета заходу ознайомити учасників з проблемою торгівлі людьми та шляхами безпечної, легальної міграції і працевлаштування. Учасниками першого тренігу були учні групи К-17.2. Завдання організаторів проінформувати не менше 220 учнів. Бажаємо їм успіху, адже тема дійсно болюча та й матеріал, наданий Міжнародною організацією міграції, дуже змістовний та цікавий.
Поборися за грант!

Соціальна програма Scholarship на оплату навчання у виші! Сума гранту складає 16 000 гривень! Запрошуємо учнів нашого ліцею взяти участь у соціальній програмі Scholarship від інтернет-магазину Zasteli.com.ua. Якщо ти талановитий та прагнеш успіху у житті, спробуй виграти грошовий грант: 1 місце – 10 000 грн. 2 місце – 4 000 грн. 3 місце – 2 000 грн. Від тебе чекають цікавий матеріал на тему домашнього текстилю. Більш детальну інформацію щодо вимог до робіт шукай на сторінці проекту.
Участь у програмі абсолютно безкоштовна!
Кінцевий строк подачі статей – 10 березня 2020 року.
Спробуй, адже ти нічого не втрачаєш! Всім успіхів! 
Відкритий урок Цюник Ірини Зенонівни

7 листопада в групі К-18.3 (Кухар, кондитер, бармен) пройшов відкритий урок з предмету "Технології приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства" на тему "Желеутворюючі речовини та види желе. Способи оздоблення кондитерських виробів за допомогою желеутворюючих речовин". Викладач Ірина Зенонівна Цюник не лише ознайомила учнів з желеутворюючими речовинами рослинного і тваринного походження, а й продемонструвала оригінальні вироби з желе та технологію їх виготовлення. Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рик Оксана Миколаївна оцінила високий рівень організації уроку та підготовку учнів.
https://photos.app.goo.gl/E8VZXn5XdkCwUPY78
Тренінг "Проінформований - значить захищений"

24 і 25 жовтня проходив дводенний тренінг «Проінформований – значить захищений» для учнів професійно-технічних навчальних закладів в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Львівської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування».
Метою цього заходу було сприяння ознайомлення учасників з проблемою торгівлі людьми та шляхами безпечної, легальної міграції і працевлаштування.
Перший день тренінгу складався із кількох сесій: представлення теми торгівлі людьми, перегляд фільму «Життя на продаж», правила безпечної міграції та працевлаштування.
Другий день розпочався із рефлексії попереднього дня та трьох сесій на тему протидії торгівлі людьми.
На закінчення кожен учасник отримав сертифікат за участь у тренінгу «Проінформований – значить захищений». Дякуємо організаторам тренінгу за цікавий захід.
https://photos.app.goo.gl/2XvE43tsRT33MZuR8
Кулінарний конкурс 

24 жовтня 2019 року спільно з "Західною Шеф Групою" розпочався І етап Всеукраїнського конкурсу "WorldSkills Ukraine" в рамках конкурсу "Дні української кухні" за компетенцією "Кулінарне мистецтво". Конкурс проводиться в трьох номінаціях:
- приготування закуски;
- приготування кулешику;
- приготування основної страви сучасної української кухні (рибна/м’ясна страва).
Учениця нашого навчального закладу Кушнір Софія (група К-16.3) приймала участь в номінації "приготування закуски" у супроводі майстра виробничого навчання Войтович Стефанії Григорівни та викладача спецпредпредметів Удовенко Наталії Миколаївни. Бажаємо учасниці професійних успіхів!
https://photos.app.goo.gl/5wyUB7yvWvkd9b119
Фестиваль вареників
    18 жовтня Дрогобицький професійний ліцей знову запросив навчальні заклади регіону та гостей із сусідніх держав Польща і Чехія на фестиваль "Український вареник - символ родинної кухні". Сьогодні учениці нашого навчального закладу Яна Очеретнюк та Марія Козак частували учасників та гостей фестивалю варениками з грибами і твердим сиром та з сиром і гарбузем. Відповідно подавали до вареників з гречаного борошна соуси м’ясний та апельсиновий.
    Щиро дякуємо Дрогобицькому професійному ліцею за можливість обмінятися досвідом та продемонструвати здібності наших учнів, а також виховувати в них почуття патріотизму та пошани до національної кухні.

https://photos.app.goo.gl/t7ZqAJvY1c8eFxYVA
Козацькі забави
    До Дня захисника Вітчизни в Бориславському професійному ліцеї 15-16 жовтня 2019 року традиційно відбулось спортивне свято "Козацькі забави", під час якого юнаки та дівчата змагались у влучності стрільби, командному бігу по купинах, "гусячому" бігу, перенесенні "пораненого", перетягуванні линви, випробовували себе у "бою півнів" та розважалися у пошуках води.
    Команди не лише завзято виборювали перемогу в тирі ліцею та на спортивному майданчику, але й змагались хто краще оформить «Бойового листка». В цих дружніх забавах І місце виборола команда групи К-18.3, ІІ місце - К-19.2 і ІІІ місце - К-19.3.
    Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Але сучасні українські жінки не захотіли залишатись в стороні і активно згуртувались на допомогу чоловікам, відповідно до своїх можливостей, талантів, а рішучості та відваги їм не позичати.
А на завершення всі смакували неймовірно смачним кулішем, який приготували кашовари рою "Хоробре серце".
IV етап атестаційної експертизи
10-11 жовтня у ліцеї проходив четвертий етап атестаційної еспертизи. Учні групи ЗЕ-16.1 виконували ККЗ з професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" (3 розряд), група К-16.3  - ККЗ з професії "Кондитер" (3 розряд) і К-16.2 виконували письмові роботи з професії "Офіціант".
Початок завершального етапу атестації навчального закладу
Уже на завершальному етапі проходить атестаційна експертиза в Бориславському професійному ліцеї. Сьогодні розпочали четвертий етап атестації з оцінювання вмінь і навиків учнів групи К-16.2 з професії "Офіціант". Учні виконували роботи, що відповідають кваліфікації офіціанта 3-го розряду.
 
https://photos.app.goo.gl/zDrsXRd9xqxHcYe96
Виховна година "Україна-мати, умій її захищати"
08 жовтня в групі К-19.2 відбулася виховна година "Україна-мати, умій її захищати" спільно з працівниками бібліотеки-філії №6 для юнацтва.
Розпочала захід викладач української мови та літератури Кузимко Наталія.
Працівники бібліотеки розповіли учнм про події, які ми відзначаємо 14 жовтня. Учні Ірина Кушнір, Мар’яна Гулик, Анна Постолюк, Василь Вовків, Олег Флюнт та Андрій Баумкетнер чуйно декламували поезії.
Зворушливим моментом свята була розповідь матері учасника АТО, учасниці ГО "Союзу Українок" Галини Кваснікевич. Звучала також її власна поезія "Ти йдеш в бій, мій найдорожчий сину", "Біль душі й серця", "Три роки війни", "Дякую, Боже, за дар".
На завершення бібліотекарі ознайомили присутніх з книжковою виставкою "ОУН-УПА - минуле і майбутнє". 
https://photos.app.goo.gl/VEGaRWeTzDBWYZkQ8
Олімпійський тиждень

В Бориславському професійному ліцеї успішно закінчились змагання Олімпійського тижня. Учні першого року навчання змагались у волейболі, настільному тенісі, стрільбі з пневмогвинтівки, перетягуванні линви. В змаганнях Олімпійського тижня брали участь 76 учнів нашого навчального закладу. За сумою всіх змагань перемогли учні групи К-19.2, другими були учні групи К-19.3 та третю сходинку посіла група ЗЕ-19.1
Заборонений
Нещодавно учні групи О-17.3 разом з майстром Паращак І.Б. та викладачами Кузимко Н.В, Андруховим Р.М їздили на фільм "Заборонений". Ця картина про мирне та "табірне" життя Василя Стуса - дисидента, літератора та борця за вільну Україну.
Від перегляду фільму учні були у захваті, він зумів зачепити та викликати безліч емоцій.
Стус є прикладом синівської вірності своєму народові і такої любові до Батьківщини, яка межує з ненавистю.
https://photos.app.goo.gl/ruvem4aZEbiJBk8y9
Свято першого дзвоника

Ось і прийшов вересень.
Дні набувають нових значень. 
Уроки, лінійки, контрольні, нові друзі, викладачі...
Успіху Вам, нові учні Бориславського професійного ліцею.
Бажаємо знайти себе в стінах нашого закладу.