Новини 2019-2020

 
 
https://photos.app.goo.gl/97h58VAn6JzSrHc98
https://photos.app.goo.gl/837qjNgsCnR9bjfW9
Радіодиктант 2019

Сьогодні, 8 листопада, учні та працівники ліцею приєдналися до написання ХІХ Всеукраїнського диктанту національної єдності. МОЛОДЦІ!
https://photos.app.goo.gl/ZL26wPEFvMLXBPX36
Тренінг, щодо безпечної міграції та працевлаштування

7 листопада учні групи О-17.3, які були учасниками тренінгу "Проінформований - значить захищений", розпочали серію тренінгів серед учнів та працівників ліцею. Мета заходу ознайомити учасників з проблемою торгівлі людьми та шляхами безпечної, легальної міграції і працевлаштування. Учасниками першого тренігу були учні групи К-17.2. Завдання організаторів проінформувати не менше 220 учнів. Бажаємо їм успіху, адже тема дійсно болюча та й матеріал, наданий Міжнародною організацією міграції, дуже змістовний та цікавий.
Поборися за грант!

Соціальна програма Scholarship на оплату навчання у виші! Сума гранту складає 16 000 гривень! Запрошуємо учнів нашого ліцею взяти участь у соціальній програмі Scholarship від інтернет-магазину Zasteli.com.ua. Якщо ти талановитий та прагнеш успіху у житті, спробуй виграти грошовий грант: 1 місце – 10 000 грн. 2 місце – 4 000 грн. 3 місце – 2 000 грн. Від тебе чекають цікавий матеріал на тему домашнього текстилю. Більш детальну інформацію щодо вимог до робіт шукай на сторінці проекту.
Участь у програмі абсолютно безкоштовна!
Кінцевий строк подачі статей – 10 березня 2020 року.
Спробуй, адже ти нічого не втрачаєш! Всім успіхів! 
Відкритий урок Цюник Ірини Зенонівни

7 листопада в групі К-18.3 (Кухар, кондитер, бармен) пройшов відкритий урок з предмету "Технології приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства" на тему "Желеутворюючі речовини та види желе. Способи оздоблення кондитерських виробів за допомогою желеутворюючих речовин". Викладач Ірина Зенонівна Цюник не лише ознайомила учнів з желеутворюючими речовинами рослинного і тваринного походження, а й продемонструвала оригінальні вироби з желе та технологію їх виготовлення. Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рик Оксана Миколаївна оцінила високий рівень організації уроку та підготовку учнів.
https://photos.app.goo.gl/E8VZXn5XdkCwUPY78
Тренінг "Проінформований - значить захищений"

24 і 25 жовтня проходив дводенний тренінг «Проінформований – значить захищений» для учнів професійно-технічних навчальних закладів в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Львівської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування».
Метою цього заходу було сприяння ознайомлення учасників з проблемою торгівлі людьми та шляхами безпечної, легальної міграції і працевлаштування.
Перший день тренінгу складався із кількох сесій: представлення теми торгівлі людьми, перегляд фільму «Життя на продаж», правила безпечної міграції та працевлаштування.
Другий день розпочався із рефлексії попереднього дня та трьох сесій на тему протидії торгівлі людьми.
На закінчення кожен учасник отримав сертифікат за участь у тренінгу «Проінформований – значить захищений». Дякуємо організаторам тренінгу за цікавий захід.
https://photos.app.goo.gl/2XvE43tsRT33MZuR8
Кулінарний конкурс 

24 жовтня 2019 року спільно з "Західною Шеф Групою" розпочався І етап Всеукраїнського конкурсу "WorldSkills Ukraine" в рамках конкурсу "Дні української кухні" за компетенцією "Кулінарне мистецтво". Конкурс проводиться в трьох номінаціях:
- приготування закуски;
- приготування кулешику;
- приготування основної страви сучасної української кухні (рибна/м’ясна страва).
Учениця нашого навчального закладу Кушнір Софія (група К-16.3) приймала участь в номінації "приготування закуски" у супроводі майстра виробничого навчання Войтович Стефанії Григорівни та викладача спецпредпредметів Удовенко Наталії Миколаївни. Бажаємо учасниці професійних успіхів!
https://photos.app.goo.gl/5wyUB7yvWvkd9b119
Фестиваль вареників
    18 жовтня Дрогобицький професійний ліцей знову запросив навчальні заклади регіону та гостей із сусідніх держав Польща і Чехія на фестиваль "Український вареник - символ родинної кухні". Сьогодні учениці нашого навчального закладу Яна Очеретнюк та Марія Козак частували учасників та гостей фестивалю варениками з грибами і твердим сиром та з сиром і гарбузем. Відповідно подавали до вареників з гречаного борошна соуси м’ясний та апельсиновий.
    Щиро дякуємо Дрогобицькому професійному ліцею за можливість обмінятися досвідом та продемонструвати здібності наших учнів, а також виховувати в них почуття патріотизму та пошани до національної кухні.

https://photos.app.goo.gl/t7ZqAJvY1c8eFxYVA
Козацькі забави
    До Дня захисника Вітчизни в Бориславському професійному ліцеї 15-16 жовтня 2019 року традиційно відбулось спортивне свято "Козацькі забави", під час якого юнаки та дівчата змагались у влучності стрільби, командному бігу по купинах, "гусячому" бігу, перенесенні "пораненого", перетягуванні линви, випробовували себе у "бою півнів" та розважалися у пошуках води.
    Команди не лише завзято виборювали перемогу в тирі ліцею та на спортивному майданчику, але й змагались хто краще оформить «Бойового листка». В цих дружніх забавах І місце виборола команда групи К-18.3, ІІ місце - К-19.2 і ІІІ місце - К-19.3.
    Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Але сучасні українські жінки не захотіли залишатись в стороні і активно згуртувались на допомогу чоловікам, відповідно до своїх можливостей, талантів, а рішучості та відваги їм не позичати.
А на завершення всі смакували неймовірно смачним кулішем, який приготували кашовари рою "Хоробре серце".
IV етап атестаційної експертизи
10-11 жовтня у ліцеї проходив четвертий етап атестаційної еспертизи. Учні групи ЗЕ-16.1 виконували ККЗ з професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" (3 розряд), група К-16.3  - ККЗ з професії "Кондитер" (3 розряд) і К-16.2 виконували письмові роботи з професії "Офіціант".
Початок завершального етапу атестації навчального закладу
Уже на завершальному етапі проходить атестаційна експертиза в Бориславському професійному ліцеї. Сьогодні розпочали четвертий етап атестації з оцінювання вмінь і навиків учнів групи К-16.2 з професії "Офіціант". Учні виконували роботи, що відповідають кваліфікації офіціанта 3-го розряду.
 
https://photos.app.goo.gl/zDrsXRd9xqxHcYe96
Виховна година "Україна-мати, умій її захищати"
08 жовтня в групі К-19.2 відбулася виховна година "Україна-мати, умій її захищати" спільно з працівниками бібліотеки-філії №6 для юнацтва.
Розпочала захід викладач української мови та літератури Кузимко Наталія.
Працівники бібліотеки розповіли учнм про події, які ми відзначаємо 14 жовтня. Учні Ірина Кушнір, Мар’яна Гулик, Анна Постолюк, Василь Вовків, Олег Флюнт та Андрій Баумкетнер чуйно декламували поезії.
Зворушливим моментом свята була розповідь матері учасника АТО, учасниці ГО "Союзу Українок" Галини Кваснікевич. Звучала також її власна поезія "Ти йдеш в бій, мій найдорожчий сину", "Біль душі й серця", "Три роки війни", "Дякую, Боже, за дар".
На завершення бібліотекарі ознайомили присутніх з книжковою виставкою "ОУН-УПА - минуле і майбутнє". 
https://photos.app.goo.gl/VEGaRWeTzDBWYZkQ8
Олімпійський тиждень

В Бориславському професійному ліцеї успішно закінчились змагання Олімпійського тижня. Учні першого року навчання змагались у волейболі, настільному тенісі, стрільбі з пневмогвинтівки, перетягуванні линви. В змаганнях Олімпійського тижня брали участь 76 учнів нашого навчального закладу. За сумою всіх змагань перемогли учні групи К-19.2, другими були учні групи К-19.3 та третю сходинку посіла група ЗЕ-19.1
Заборонений
Нещодавно учні групи О-17.3 разом з майстром Паращак І.Б. та викладачами Кузимко Н.В, Андруховим Р.М їздили на фільм "Заборонений". Ця картина про мирне та "табірне" життя Василя Стуса - дисидента, літератора та борця за вільну Україну.
Від перегляду фільму учні були у захваті, він зумів зачепити та викликати безліч емоцій.
Стус є прикладом синівської вірності своєму народові і такої любові до Батьківщини, яка межує з ненавистю.
https://photos.app.goo.gl/ruvem4aZEbiJBk8y9
Свято першого дзвоника

Ось і прийшов вересень.
Дні набувають нових значень. 
Уроки, лінійки, контрольні, нові друзі, викладачі...
Успіху Вам, нові учні Бориславського професійного ліцею.
Бажаємо знайти себе в стінах нашого закладу.